Відеозйомка свята у дитячому садку у Харкові 2021 - обкладинка статті
09.09.2021

Відеозйомка свята у дитячому садку у Харкові 2021. 4K UHD

Автор: Andrew Lazarev

Послуги відеозйомки свята у дитячому садку у Харкові. Відеограф на свято у дитячому садочку. Якщо Ви бажаєте замовити відеооператора на дитяче свято, перегляньте приклад відеозйомки у дитячому садку у якості 4K або Full HD.

Сьогодні знімати подію на камеру має особливий сенс. В часи карантину і постійних обмежень, батьки на жаль не можуть бути присутніми на святі в дитячому садочку. Тому ви розумієте важливість присутності відеооператора на дитячому святі. За допомогою відео ми збережемо самі цікаві спогади вашого синочка або донечки.

Якісна камера зможе передати всі емоції вашої дитини, і спогади цього дня назавжди залишаться з Вами. Ви та ваші діти зможете в будь-який час переглядати це відео упродовж багатьох років, а щоб не втратити раптово це відео – зробіть копії та подаруйте їх дідусям та бабусям.

Карантинні обмеження не єдина причина відсутності батьків чи родичів на святі. Можливо один з батьків на роботі, чи зайнятий певними справами або у відрядженні. Можливо родина проживає в іншому місті або країні. В таких випадках треба обов’язково зберегти святкову подію для подальшого перегляду.

Довіртеся нам, і відеозйомка у вашому дитячому садку в Харкові чи харківській області пройде найліпшим чином.

Нижче Ви можете переглянути приклад відеозйомки новорічного свята 2021 у дитячому садку міста Харкова у якості (роздільної здатності) 4K UHD, якої достатньо для того, щоб можна було роздрукувати фотографії у розмірі 10×15 з будь-якого статичного стоп-кадру цього відео.

Дитяче свято це неймовірна і захоплююча подія, гарно одягнені діти, на обличчях посмішка та сяючі очі.
В залі де відбувається урочиста частина, багато прикрас – кольорові кульки, квіточки або метелики, велика і різнокольорова фото-зона. Серце дитини співає від радості, коли вона бачить всю цю красу.
Ми можемо «зупинити» час і будь-яка подія залишиться з вами назавжди!

  • Відеозйомка свята Осені – це перша радість на початку навчального періоду. Костюми в жовто-золотистих та інших кольорах прикрашають урочисту частину. На святі Осені батькам не завжди дозволяють бути присутніми навіть тоді, коли немає карантинних обмежень. Тому відеограф на дитячому святі у Харкові буде доречно.
  • Відеозйомка Новорічного свята – чарівна казкова постанова за участю не тільки дітей та вихователей, але й Святого Ніколая або діда Мороза та снігурки. Це дуже красиве свято: зал прикрашає різдвяна ялинка, а на ваших дітках – казкові зимові костюми.
  • Відеозйомка свята Весни – передасть глядачам незабутні враження, атмосферу тепла, що наступає після довгої холодної зими, коли ми всі так скучили по зелених деревах та квітах.
  • Найважливіше свято – Випускний в садочку Вашої дитини. Закінчення пори дитинства перед початком школи – подія, яка запам’ятається надовго. Відеозйомка випускного у дитячому садку збереже найкращі моменти свята та радісні обличчя вихователів ваших дітей.

Тепер ви розумієте що, відеооператор на дитяче свято у Харкові, має бути обов’язково. Ми не тільки знімаємо подію, але й робимо це якісно та відповідально.
Наші переваги:

  • Працюємо двома камерами. Це підвищує якість відео фільму, виключає брак робочих моментів і робить фільм цікавим в процесі перегляду.
  • Запис звука робимо на зовнішній рекордер. Тому ви і бачите дітей і добре чуєте що вони говорять.
  • Професійно зробимо художній відеомонтаж. Це особливо має значення, якщо з вікна світить яскраве сонце чи навпаки – бракує освітлення в залі темним похмурим днем чи під час новорічного свята, коли світло у залі вимикають для створення новорічної атмосфери. Художній відеомонтаж виправить всі недоліки освітлення, що були у залі дитячого садочку під час свята.
  • Якість фільмування висока, включно до 4K UHD.

Кожна святкова подія в дитячому садку має велике значення як для батьків, так і для дітей. Ми працюємо якісно і зможемо подарувати вам найкращі емоції за допомогою відеозйомки у Харкові та Харківській області.

Дивіться також:

© 2021 Andrew Lazarev Production – відеограф на дитячі свята у Харкові та харківській області. Послуги выдеозйомки дитячого свята.